Sunday, 15 May 2016 12:13

Serwer

plan START

 • łączna pojemność 1GB (pliki strony + poczta)
 • 1 skrzynka pocztowa
 • CENA: 100zł netto/rok

plan MEDIUM

 • łączna pojemność 10GB (pliki strony + poczta)
 • 2 skrzynki pocztowe
 • CENA: 125zł netto/rok

plan PRO

 • łączna pojemność 20GB (pliki strony + poczta)
 • 10 skrzynek pocztowych
 • CENA: 250zł netto/rok

plan EXPERT

 • łączna pojemność 50GB (pliki strony + poczta)
 • 15 skrzynek pocztowych
 • CENA: 350zł netto/rok

Założenie skrzynki e-mail w obrębie: 15zł netto/szt

Zmiana pojemności skrzynki e-mail: 10zl netto

Saturday, 27 September 2014 16:41

Z przyjemnością informujemy, że przed momentem zakończyliśmy wdrożenie nowej szaty graficznej na stronie Pani Barabry Koniecznej - Radnej Miasta Tychy. Wdrożenie miało miejsce w sobotę - ze względu na fakt mniejszego zainteresowania stroną w ten dzień (jak wyczytaliśmy ze statytysk strony). Wszystko to, aby jak najmniej inwazyjnie wdrożyć nowe rozwiązania i je przetestować.

Monday, 15 September 2014 20:44

Już niedługo ulice naszego miasta (które przecież niedawno było nominowane dwukrotnie w konkursie miastoszpeciciel) zaczną się przykrywać liśćmi i dużą warstwą wyborczych materiałów reklamowych. Jest to niestety nieuniknione, jednak nie o tym dzisiejsza notka, która z braku czasu będzie dość krótka...

Wednesday, 20 August 2014 14:16

Jedną z podstawowych zasad kierowania plików do druku jest tzw. "zamiana czcionek na krzywe". Co to oznacza i dlaczego należy to zrobić?

Tworząc projekt graficzny często używamy różnych krojów pisma, dopóki działamy przy projekcie na ciągle tym samym komputerze, to nie pojawią nam się żadne problemy, ponieważ czcionki mamy zainstalowane lokalnie w naszym środowisku pracy. Otworzenie pliku na innym komputerze może jednak przysporzyć problemów związanych z brakiem używanych wcześniej fontów, które będą musiały zostać zastąpione. Często nawet kiedy posiadamy nieco inną wersję tej samej czcionki, to problem może mieć miejsce.

Friday, 25 July 2014 04:42

Mimo, że dopiero połowa wakacji prawie za nami, to my już przygotowujemy się do akcje kalendarzobrania :) W tym roku planujemy akcję reklamową i produkcję kalendarzy na dużo większa skalę niż w poprzednich latach. Chcemy nieść Tyszanom poczucie czasu w przyszłym roku!

Friday, 23 May 2014 07:30

Jak zwykle większość wpisów powstaje w efekcie natchnienia jakimś zdarzeniem, które miało miejsce tzw. chwilę temu. Nie inaczej jest tym razem...

Friday, 02 May 2014 15:21

Podczas uruchamiania Photoshopa na macOS widzisz błąd o poniższej (lub podobnej treści)?

Nie można zainicjować programu photoshop ponieważ ten dysk nie został znaleziony

Spokojnie - wiem jak temu zaradzić - nie wiem jednak (jeszcze) dlaczego tak się dzieje... Aby uruchomić PS musimy zresetować jego preferencje - w tym celu uruchom program trzymając wciśnietą kombinację trzech klawiszy: shift + opcje + mac. Wówczas wyskoczy komunikat z zapytaniem, czy chcesz usunąć plik preferencji - wybierz tak i ponownie ciesz się swoim PS'em - niestety w defaultowej konfiguracji. Jednak lepsze to niż reinstalacja ;)

Friday, 18 April 2014 10:38

Kilku z Was drodzy Klienci może poczuć się dotkniętymi tym, że każemy Wam zaakceptować 'zasady współpracy', dlatego chciałbym dla dociekliwych wyjaśnić z czego to wynika?

Tuesday, 15 April 2014 19:36

Nasz park maszynowy, jak to w agencjach zwykło się szumnie nazywać, powiększył się w dniu dziejszym o prasę płaską, która pozwoli nam robić m.in: koszulki i inną odzież reklmową, płytki blaszane z nadrukiem sublimacyjnym, foto puzzle, poszewki na poduszki ze zdjęciem i wiele wiele innych.. Jutro powino nam się udac przeprowadzić pierwsze testy - no i zobaczymy co z tego wyjdzie... :) A kto wie, może jakiś mały konkursik urządzimy :P

Z ciekawych info, którymi chciałbym się pochwalić - jest fakt, że w ostatnim tygodniu aż dwóch klientów przeszło do nas z konkurenycjnych agencji w Tychach :P

Friday, 28 March 2014 08:43

Widzimy je codziennie, czasem kilka razy w ciągu dnia, może nawet mamy je za oknem, ale nie każdy widzi w nich drugie dno. Mowa o logo znanych marek, które wnikliwym obserwatorom dają coś więcej...

Saturday, 01 March 2014 13:46

To pytanie pewnie przemknęło przez myśl nie jednego naszego Klienta... Chciałbym nieco rozwinąć ten temat, mam jednak nadzieję, że nikogo nie urażę tym tekstem, a współpraca nadal będzie układała się owocnie jak dotychczas. Nie bierzcie tego do siebie - przykłady tutaj zaprezentowane to zbiór sytuacji z wieloletniej pracy naszej agencji.

I tutaj powinien pojawić się tekst z kolejnego akapitu, a nawet był na początku, ale po wylaniu wszystkich żali na klawiaturę doszedłem do wniosku, że wielu klientów mogłoby przez to odejść :P (choć jestesmy na tyle dobrze i nie do zastąpienia, że nie wiem czego się tak naprawdę bałem). Słuchajcie - mamy coś tak cudownego jak maile - nie dzwońcie, piszcie maile! Kilka najważniejszych zalet pisania maili:

Thursday, 06 February 2014 12:44

Dawno powininem zacząć pisać na ten temat, ale jakoś się wzbraniałem... Milczenie jednak czas przerwać ;) Na jesień w ubiegłym 2013 roku uczestniczyliśmy w dość dużej (bo ogólnopolskiej) akcji wymiany reklam dla największej sieciówki dyskontów w Polsce (umowa zabrania nam publikowania nazwy). Wszystko toczyło się fajnie, byliśmy podwykonawcami firmy Marketshare Renata Łącka z siedzibą w Warszawie.

Monday, 03 February 2014 12:31

Często przychodzi nam tłumaczyć "dlaczego Joomla!?", stąd też powstaje dzisiejszy wpis, który raz na zawsze zamknie usta niedowiarkom :)

Joomla! jest jednym z najpopularniejszych na świecie systemów do zarządzania trescią (czyli z angielskiego Content Management System - w skrócie CMS). Każdego dnia na tym systemie powstają setki stron - i mają się dobrze! System Joomla! jest bardzo przyjazny w obsłudze, łatwy do zarządzania dla osób, które nie znają HTML'a, CSS'a, nie wspominając o innych językach a muszą raz na jakiś czas dorzucić coś na stronę.

Monday, 30 December 2013 22:32

Już drugi raz nasza Agencja bierze udział w dostosowywaniu projektów, a następnie druku i logistyce kalendarzyków dla podopiecznych Fundacji Serce Dziecka z Warszawy.

Od kilku dni obrabiamy zdjęcia ponad setki dzieci, a następnie komponujemy z nich kalendarzyki dokładając zindywidualizowane nawoływania o pomoc i podarowanie 1%. Łącznie wydrukujemy 91.000szt kalendarzyków (+30.000szt kalendarzyków ogólnych) i roześlemy po całej Polsce. Nie zostań obojętny wobec dzieci z wadami serca - podaruj im swój 1%.

KRS Fundacji: 0000266644

Saturday, 14 December 2013 22:31

Po równych trzech latach dojeżdżania do biura w Chorzowie (30km od miejsca zamieszkania) zdecydowaliśmy się na przeniesienie  biura do rodzinnego miasta, do Tychów. Od 1 stycznia nasze biuro będzie się mieściło w Tychach przy ul. Przemysłowej 60 - są to tereny przemysłowe, nieopodal Elektorciepłowni.

Tuesday, 17 September 2013 19:40

Jedną z podstawowych zasad kierowania plików do druku jest tzw. "zamiana czcionek na krzywe". Co to oznacza i dlaczego należy to zrobić?

Tworząc projekt graficzny często używamy różnych krojów pisma, dopóki działamy przy projekcie na ciągle tym samym komputerze, to nie pojawią nam się żadne problemy, ponieważ czcionki mamy zainstalowane lokalnie w naszym środowisku pracy. Otworzenie pliku na innym komputerze może jednak przysporzyć problemów związanych z brakiem używanych wcześniej fontów, które będą musiały zostać zastąpione. Często nawet kiedy posiadamy nieco inną wersję tej samej czcionki, to problem może mieć miejsce.

Monday, 27 May 2013 07:38

Dzisiejszy niedługi wpis chciałbym poświęcić tematyce języka polskiego.

Bynajmniej nie uważam się za znawcę, czy jakiegoś strażnika, ale nadszedł czas zabrać głos. W ostatnim czasie dość często (pewnie z racji wykonywanego zawodu) spotykamy się z odmianą nieodmiennego słowa "logo". Zdarza nam się słyszeć "podobają nam się tamte dwa loga" (poprawnie powinno być: "podobają nam się te dwa logo") - ale na to jeszcze idzie przymknąć ucho. Bolą jednak oczy, kiedy trzeba takie błędy czytać. I tak oto dla przykłądu dostałem dzisiaj maila od Klienta, któy napisał: "brakuje na www 2 lóg" - i to właśnie ten Klient stał się impulsem, który pchnął mnie do tej notki.

Według Uniwersalnego słownika języka polskiego PWN słowo logo jest nieodmienne.

Sunday, 19 May 2013 14:35

Na dobre ruszyły u nas przygotowania do drugiej edycji Turnieju "za 1 uśmiech", którego nasza agencja jest głównym partnerem w sprawach reklamowo-marketingowych oraz pomocą w sprawach organizacyjnych.

Od kilku dni nie zajmujemy się praktycznie niczym innym jak tylko projektowaniem najróżniejszych rzeczy na wspomniany Turniej - począwszy od plakatów, banerów i ulotek poprzez kubki i koszulki a na taśmach ostrzegawczych i etykietach na butelki z wodą mineralną skończywszy...

Monday, 06 May 2013 23:21

Chcielibyśmy pochylić się nad tematem kopiowania treści z MS Word, OpenOffice Writer czy innych tego typu narzędzi z tzw pakietów biurowych do edytorów WYSIWYG (z ang. What You See Is What You Get) wbudowanych w systemy CMS.

Dla więkości użytkowników systemów CMS problem może wydawać się abstrakcyjny, bo albo sobie z tym dokonale radzą, albo są nieświadomi tego co mogą zrobić nieumiejętnie kopiując treść i wklejając w okienko edytora. Ci drudzy wykonując czynność zaznaczenia tekstu w Word'zie i wklejając tekst do edytora w CMS wraz z całym kodowaniem wklejają także masę bezużytecznego kodu (czasem nawet kilkukrotnie dłuższego niż sam wklejany tekst), co powoduje zapychanie bazy danych, co w konsekwencji przekłada się na spowolnienie ładowania strony internetowej, w skrajnych przypadkach (a mieliśmy z takimi styczność) jest możliwość kompletnego zablokowania strony.


Polecamy nasz sklep z klimatyzatoram LG, Vivax, Sinclair i innymi urządzeniami klimatyzacyjnymi: shopklima.pl - klimatyzacja Tychy. Potrzebujesz zamontować lub wykonać serwis klimatyzacji w Tychach? Polecamy klimatyzacja tychy

Ta strona używa plików Cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookie w przeglądarce. Czytaj więcej.

EU Cookie Directive Module Information